Kurumsal

Biz Kimiz? Misyon ve Vizyonumuz

Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal

NEDEN BURSA DÖRT MEVSİM PVC ?

2011 yılı Mart ayından beri Adopen ve Ermetsan Çelik Kapı markalarının Güney Marmara Bölge Distribütörlüğünü yapan Bursa Dört Mevsim PVC, Bursa Osmangazi Ovaakça’daki 3000 m2’lik üretim tesisinin açılışını gerçekleştirdi. Açılışta bulunan birçok değerli katılımcı,Bursa Dört Mevsim Ltd.Şti.’ye başarılarının devamını dileyerek tebriklerini sundular.

Bursa Dört Mevsim Ltd.Şti., 2013 yılı ile birlikte Türkiye’nin dev aksesuar markalarından olan Accado kilit firmasının, 2014 yılı Mart ayından itibaren de Pan-Pen (Güloğlu Plastik) firmasının bölge satıcılığını yapmaktadır.Bursa Dört Mevsim Ltd.Şti. grup şirketlerinden olan Şanlı Yapı, 20 yıldır sektöre yön verirken, Dört Mevsim Yapı İstanbul firması ise 10 yıldır üretim ve satış potansiyeli ile firmanın gurur kaynağı olmuştur.

28 Kasım 2015 tarihinde açılan yeni tesisi ile üretim kapasitesini %40 artıran Bursa Dört Mevsim Ltd.Şti., son teknoloji CNC makineler ile günlük 20 ile 25 arasında dairenin penceresini üretip müşterilerine teslim etmektedir.

Bölgedeki geniş bayi ağına hizmet verebilmek için pazarlama ve sevkiyat ekibi ile her tür koşulda müşteri memnuniyeti sağlayanBursa Dört Mevsim  Ltd.Şti., çalışmalarının karşılığını da bayilik ağını her geçen gün artırarak almaktadır.

Bursa Dört Mevsim Ltd.Şti.; marka kalitesi, teknik altyapının ve ekibin sağlamlığı, ayrıca müşterilerle kurmuş oldukları aile yakınlığındaki ilişkileriyle birlikte sürekli kendini geliştirmektedir.

Her Türlü Soru ve Bilgi Talepleriniz İçin 0224 277 00 00 Nolu Telefondan ve
info@bursadortmevsimpvc.com E-posta Adresinden Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

İLETİŞİM